• Zaloguj się
  • Rejestracja

Polecamy

Diverse Outlet

ul. Puławska 42E
05-500 Warszawa

O nas

Witamy na stronie outletnavigator.pl. To najlepszy lokalizator sklepów outlet w Polsce.

Dzięki naszej stronie, w bardzo łatwy sposób znajdziesz sklep outlet, który Cię interesuje. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź sklepy tego typu w swoim rejonie. Możesz również szukać interesujących Cię produktów/kategorii.

Najpopularniejsze w Polsce i na świecie są chyba outlety odzieżowe. Jednak na outletnavigator.pl znajdziesz także niejeden outlet muzyczny, motoryzacyjny, narzędziowy, RTV, rowerowy, optyczny, budowlany, GSM, outlet z perfumami, a nawet ślubny.

Przygotowaliśmy dla Was także podział na: internetowe outlety, centra outlet oraz hurtownie outlet. Mamy również ciekawą propozycję dla sprzedawców. Poprzez opcje dodaj hurtownie oraz dodaj outlet, mogą u nas reklamować własne sklepy outlet.

Outlet rowerowy Warszawa, outlet odzieży sportowej Kraków, outlet kosmetyczny Katowice, outlet AGD Szczecin, outlet biżuteria Poznań teraz to wszystko możesz znaleźć na jednej stronie. Zapraszamy do zakupów!

Czym w ogóle jest outlet? Wspomniane określenie odnosi się do nieużywanego towaru, który pochodzi m.in. z nadwyżek produkcyjnych lub końcówek serii. Są to także produkty ze zwrotów konsumenckich, licytacji albo pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia.

Mogą to być zarówno towary z minionych sezonów (starsze kolekcje), jak i aktualne zestawy (niezależnie od gatunku). Występują często w np. zastępczych opakowaniach, niepełnych rozmiarach itp.

Coraz częściej pojęcia outlet, w Polsce używa się nie tylko w kontekście produktów. Zaczęto tak nazywać również sklepy, które oferują tego typu artykuły. Modne stały się oddzielne stoiska z tego typu produktami, outlety internetowe, a nawet centra handlowe.

Dlaczego warto kupować w sklepach outlet?

Odpowiedź jest prosta. Znajdziemy tam bardzo niskie ceny pełnowartościowych, nieużywanych produktów. Ceny outletowe są niższe od podstawowych artykułów. Czasami nawet o 80-90%. Jednak pamiętajmy, że często to markowe towary, których przecena o parędziesiąt procent nie sprawi, że kupimy je “za darmo”.

Outletnavigator.pl polskie i niemieckie outlety w jednym miejscu